- Dziś o 10h30 Msza św. międzynarodowa na zakończenie roku duszpasterskiego – przy domu parafialnym. Po niej pique-nique na który można przynieść coś do jedzenia lub do picia. Dziś nie ma naszej polskiej Mszy św. wieczornej.
- We wtorek o 19h30 spotkanie rady duszpasterskiej.
- W lipcu i sierpniu wszystkie polskie Msze św. odbywają się w kaplicy domu parafialnego.

