Serdecznie dziękujemy katechetom za dzisiejsze katechezy.
Po naszej Mszy św. spotkanie integracyjne, które odbędzie się przed Kościołem (bez przejazdu do domu parafialnego jak zazwyczaj).
We wtorek 12 maja we wtorek o 20h spotkanie Kręgu Biblijnego, na które serdecznie zapraszamy.
We czwartek 14 maja Francja obchodzi Uroczystość Wniebowstąpienia. Z tej okazji Msza św. w języku polskim o 18h w kaplicy w St Genis.
Siostry Betlejemitki zapraszają na profesję zakonną jednej z sióstr 30 maja (sobota) o godz. 11. w klasztorze na Montsvoirons. Jeśli byłyby osoby które się zdecydują, to wyjazd o 9h z domu parafialnego. Uroczystość trwa około 2-3h. Zgłoszenia do dziś. Warto raz w życiu wziąć udział w takim wydarzeniu.
Za dwa tygodnie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego Wigilia z Liturgią Słowa i modlitwą wstawienniczą.