Dzięki składam Bogu i wszystkim zaangażowanym za wieczór uwielbienia. Doświadczenie piękna muzyki i modlitwy było miejscem bliskości Boga i Jego łaski. Dziękujemy za wiele dni przygotowań do wydarzenia.
Dziękuję uczestnikom pierwszego piątku miesiąca i uroczystości Matki Bożej Królowej Polski.
W niedzielę 10 maja katecheza od godz. 15h45 w domu parafialnym.
Również za tydzień po naszej Mszy św. spotkanie integracyjne, które odbędzie się przed Kościołem w Pouilly (bez przejazdu do domu parafialnego jak zazwyczaj).
12 maja we wtorek o 20h spotkanie Kręgu Biblijnego, na które serdecznie zapraszamy.
We czwartek 14 maja Francja obchodzi Uroczystość Wniebowstąpienia. Z tej okazji Msza św. w języku polskim o 18h w kaplicy w St Genis.
Siostry Betlejemitki zapraszają na profesję zakonną jednej z sióstr 30 maja (sobota) o godz. 11. w klasztorze na Montsvoirons. Jeśli byłyby osoby które się zdecydują, to wyjazd o 9h z domu parafialnego. Uroczystość trwa około 2-3h. Zgłoszenia do najbliższej niedzieli. Warto raz w życiu wziąć udział w takim wydarzeniu.